Systematický rozvoj školy

Digitální technologie jsou přirozenou součástí dnešního světa a života digitálních domorodců. Nesnažme se tedy technologiím bránit, ale hledejme cesty, jak s nimi vycházet v dobrém. Pojďme spolu z Vaší školy udělat příklad dobré praxe.

Integraci technologií do výuky

Digitální technologie mají také vysoký edukační potenciál. Jejich průřezová integrace žákům látku nejen přiblíží, ale i zatraktivní. Můžeme spolu posunout výuku směrem ke konstruktivistickému
a konektivistickému paradigmatu. Jde to v podstatě i zadarmo.

Workshopy

Vaši učitelé jsou skvělí, zkušení,  ale s technologiemi si příliš nevěří? Pokud na sobě chtějí pracovat a mají zájem se naučit něco nového, rád Vám s tím pomůžu. Můžeme uspořádat například workshop na práci
s Google nástroji nebo LMS.  

Výuku informatických předmětů

Chybí Vám ve škole někdo, kdo by se těmto předmětům věnoval?
I na tom se spolu můžeme
v rámci možností domluvit -
ale prosím, zkusme to nějak kreativně - proč trávit celý rok jen s Wordem a Excelem? 

Přípravu digitálních učebních materiálů

Potřebujete vypracovat digitální učební materiály, zvládli byste to, ale nemáte na to dostatek času? Můžu pro Vás vytvořit například interaktivní učebnice, skripta nebo zpracovat výuková videa atp. 

Tvorbu a správu školního webu

Webová prezentace je vizitkou školy - mnohdy dokonce utváří první dojem. Můžu pro Vás udělat web, který bude intuitivní pro obsluhu i návštěvníky. Můžeme se domluvit i na tom, že ho budu spravovat nebo Vás to naučím.